Grono pedagogiczne

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021-22

Grupa czterolatków

Katarzyna Szwed-Carlson

Pochodzi z Torunia, a w Stanach Zjednoczonych mieszka już od 20 lat. Ukończyła studia lotniczne na Western Michigan University i studia magisterskie w kierunku biznesowym na University of Phoenix. Przez dwa lata prowadziłą grupę przedszkolną w Polskiej Szkole Sobotniej im. Adama Mickiewicza w Minneapolis. Z Polską Szkołą w Dallas związana od 2018 roku.

Grupa pięciolatków

Anna Neuverth

Absolwentka Wydziału Filologii Germańskiej na Uniwersytecie Zielonogórskim. Pracowała jako nauczycielka w przedszkolu, szkole podstawowej, gimnazjum także w Sztabie Generalnym. Z polską szkołą w Dallas związana od 2015 roku.

Grupa sześcio- i siedmiolatków

Paulina Wyszomirska

Grupa ośmio- i dziewięciolatków

Iwona Piotrowska

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach z tytułem magistra nauczania początkowego. Absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie z tytułem licencjata pedagogiki specjalnej w zakresie rewalidacji upośledzonych umysłowo. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyte w trakcie pracy w Szkole Specjalnej w Zawierciu oraz w Świetlicy Środowiskowej przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Zawierciu. Z Polską Szkołą w Dallas związana od 2017 roku.

Grupa od dziesięcio- do dwunastolatków

Karolina Lipiec

Absolwentka wydziału Filologii Polskiej Uniwersytetu Łódzkiego. Współpracę z Polską Szkołą w Dallas rozpoczęła w roku szkolnym 2018-2019 prowadząc wykłady w zakresie poetyki polskiej w najstarsiej klasie. W roku szkolnym 2019-2020 prowadzi Grupę III. Interesuje się sztuką, medycyną, historią Polski i literaturą. Największym hobby jest bycie mamą dwójki wspaniałych dzieciaków - Julka i Lili - także uczniów naszej szkoły. 

Grupa nastolatków

Jola Rycharska

 

Grupa Polish 101 Kids

Ela Quintana

Wspomóż szkołę

Jesteśmy organizacją nie przynoszącą zysków, dlatego każde wsparcie jest wielką pomocą dla szkoły. Dziękujemy!

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram